Branş Dersler

YABANCI DİL


MÜZİK (Preeschool Prodigies) Org & Ritim


JİMNASTİK

Okul öncesi çocuklar için önemli bir aktivitedir. Hareket ederek büyüyen çocukların belirli bir program dahilinde kaba motor- kas motor becerilerinin geliştirilmesi hedeflenir. Jimnastik çocuklara esneklik, koordinasyon...


AKIL OYUNLARI

Akıl Oyunları Atölyesindeki temel hedefimiz çocukların var olan zihinsel ve bilişsel yeteneklerini geliştirebilmek ve bu yeteneklerine yenilerini ekleyebilmektir.Zeka ve akıl oyunları çocuğa her zaman daha etkin bir çalışma yöntemi sunmaktadır. Her farklı oyunda çocuk kendini tanır ve anlar. Kendini kontrol etmeyi öğrenir.


DRAMA

Drama çocukların bağımsız olarak davranış geliştirmesini destekler. Kendisinin ve başkalarının duygularını fark edebilmesi ve empati kurabilmesini sağlar.


ROBOTİK

Erken yaşta kodlama eğitimi almaya başlayan çocuklar; zihinsel gelişim, problem çözme becerisi, işlerin planlanması, durumlar arası ilişki kurma ve yeni fikirler üretme konusunda daha çok gelişim göstermektedirler. Ayrıca robotik kodlama ile de tanışan çocukların makinaların nasıl işlediği konusunda da temelleri oluşmaktadır. Bu sebeple zihinsel olarak bu yönde gelişmeleri, onların kodlama konusunda ileri yaşlarda daha başarılı olmalarını sağlamaktadır.

 

 

OKULUMUZ

DUYURULAR

Temalarımız
Branş Dersler
Atölyelerimiz
Foto Galeri

FOTO GALERİ